Trenażer rolkowy Tacx Antares

 Trenażer  rolkowy Tacx Antares

Dzięki specjalnemu kształtowi, jest prawie niemożliwe wypadnięcie z rolek, nawet przy ćwiczeniach na dużej kadencji. Możesz teraz swobodnie jeździć i trenować porawiając koordynację i technikę  Antares może się rozciągać w przód i tył do 80 cm.

 

Trenażer rolkowy Tacx Antares trapezowe rolki

Stożkowe rolki.

Galaxia ma stożkowe rolki, które zapewniają, że rower pozostaje zawsze w środku wałka podczas jazdy. To sprawia, że jazda na wałkach jest łatwiejsza i bezpieczniejsza.

Wysuwane.

Rolki Tacx można wysuwać do 80 cm..

Trenażer rolkowy Tacx Antares 4
Type of trainer Roller
Roller diameter 100-110mm (3.93-4.33in)
Suitable bikes All bikes with a wheel diameter of 26 to 29 in
specifications
Max. footprint (lxw) 1350x470mm (53×18.5 in)
Height 135mm (5.31in)
Dimensions when folded 800×470×135mm (31.5×18.5×5.31in)
Weight 7.7kg (17.0 lbs)
Article number T1000

Trenażer rolkowy Tacx’a. Trenażer posiada składaną ramę, a rolki mają specjalny stożkowaty kształt. Takie ukształtowanie rolek sprawia, że prawie niemożliwe jest wypadnięcie z rolek, nawet przy ćwiczeniach na dużej kadencji. Możesz teraz swobodnie jeździć i trenować na rolkach poprawiając technikę pedałowania i równowagę. Nowy kształt rolek sprawia, że możesz obyć się bez uchwytu podtrzymującego. Zachowujesz więcej swobody i jednocześnie utrzymujesz ciągłą koncentrację. Dzięki dużej masie samych rolek trenażer pozwala na utrzymanie tempa, dzięki dużej inercji generowanej przez rolki. Po złożeniu, cała konstrukcja, mierzy jedynie 80cm długości, ułatwiając tym samym transport.

Zawartość strony jest niedostępna.
Proszę zezwolić na użycie przez nas ciasteczek poprzez kliknięcie przycisku "Akceptuję" na pasku komunikatu

Galeria