Trenażer Tacx Flux S Smart - widok perspektywa

Trenażer Flux S Smart

FLUX S Smart sprawdza się na wszystkich polach, gdy szukasz trenząera z napędem bezpośrednim Smart. Niezawodny, dokładny, cichy, mocny i zapewniający dobre wrażenia z jazdy. Ten trenażer jest idealnym towarzyszem treningu na wiele godzin pocenia się i jazdy na rowerze z ulubionymi aplikacjami.

Zobacz

Ten trenażer jest dostepny

Trenażer Flux 2 Smart

Ikoniczny FLUX Smart został zaktualizowany do FLUX 2 Smart. W porównaniu do swojego poprzednika jest wyposażony w większą i mocniejszą jednostkę oporową oraz cięższe koło zamachowe. Spowodowało to szerszy zakres symulacji, lepsze wyczucie jazdy i dokładniejszy pomiar mocy.

Zobacz

Ten trenażer jest dostepny

Trenażer interaktywny flux 2 smart - 1
Trenażer TACX NEO 2 T Smart w sklepie tacx.com.pl

Trenażer Neo 2T Smart

Kultowy, progresywny i popularny NEO 2 Smart został zoptymalizowany pod kątem jeszcze cichszego i mocniejszego napędu Smart Direct. Silnik został przeprojektowany, aby zapewnić lepsze wrażenia z jazdy na rowerze w pomieszczeniach i jeszcze bardziej realistycznych odczuć podczas jazdy, szczególnie podczas podjazdów i sprintów. NEO 2T Smart jest cichszy, niż kiedykolwiek i bez wątpienia jest najmocniejszym, najbardziej realistycznym i dokładnym trenażerem do tej pory.

Zobacz

Ten trenażer jest dostepny

Trenażer Ironman Smart

Tacx IRONMAN Smart został opracowany specjalnie dla triatlonistów, jest wyjątkowo wydajny i dokładny. Hamowanie silnikiem i wirtualne koło zamachowe zapewniają bardzo realistyczne odczucia z jazdy i są niezwykle przydatne podczas długich treningów.

Zobacz

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Trenażer interaktywny Iranman Smart
Trenażer Neo Smart - interaktywny

 Trenażer Neo Smart

Innowacyjna zasada działania zapewnia bardzo realistyczne odczucia z jazdy bez najmniejszej utraty mocy. Silnik układu oporowego jest w stanie wygenerować opór sięgający prawie 2200 watt, co pozwala na zasymulowanie podjazdów o nachyleniu sięgającym do 25%

Zobacz

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Trenażer i-Genius Multiplayer

Multiplayer i-Genius jest specjalną edycją trenażera Genius Smart, opracowaną specjalnie dla rowerzystów, którzy chcą ścigać się z innymi online. Dzięki hamulcowi silnikowemu i wirtualnemu kołu zamachowemu i-Genius oferuje bardzo realistyczne przeżycia podczas jazdy rowerem, może nawet przyspieszać podczas zjazdów.

Zobacz

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Trenażer i-Genius Multiplayer Smart
trenażer Tacx Genius Smart

 Trenażer Genius Smart

Ten interaktywny trenażer marki Tacx wyposażony został w najbardziej zaawansowany układ oporowy pozwalający na bardzo realistyczne odczucia z jazdy.Dzięki temu doskonale nadaje się do efektywnych sesji szkoleniowych, szczególnie polecany do treningów w kolarstwie górskim.

Zobacz

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Trenażer Flux Smart

FLUX to kompaktowy i bardzo realistyczny interaktywny trenażer. Bezobsługowy. Błyskawiczna reakcja inteligentnej elektroniki i siedmio kilogramowego koła zamachowego przekazują najmniejsze nawet zmiany oporu bezpośrednio do nóg.

Zobacz

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Interaktywny trenażer Tacx Flux Smart
Interaktywny trenażer Tacx Vortex Smart

Trenażer Vortex Smart

Vortex Smart to interaktywny trenażer wyposażony w elektromagnetyczny układ oporowy. Był pierwszym interaktywnym trenażerem Tacx Smart.

Zobacz

Ten trenażer jest dostepny

Trenażer Bushido Smart

Ponieważ Bushido jest bezprzewodowy i może być połączony z smartfonem lub tabletem, możesz go używać do ćwiczeń, gdziekolwiek jesteś. Czy wybierasz się na obóz treningowy lub akurat nie ma możliwości podłączenia do zasilania? Żaden problem! Wybierz Tacx Bushido..

Zobacz

Przepraszamy, produkt chwilowo niedostępny

Trenażer Interaktywny TAcx Bushido